ÜRÜNLER

Felaket Kurtarma Çözümleri

Tüm Uygulamalarınız için Basit ve Güvenilir Olağanüstü Felaket Kurtarma

Geleneksel felaket kurtarma çözümleri ile işletmeler, bütçelerinin neler destekleyebileceğini anlamalı ve hangi uygulamaların kapsam dışı kalacağı konusunda zor kararlar almalıdır. Bu süreç, BT kaynaklarının sanallaştırılması ve özel ve genel bulutlar aracılığıyla felaket kurtarma tekliflerinin ortaya çıkması sayesinde basitleştirildi.

Felaket kurtarma çözümleri artık hem yönetilmesi kolay hem de ekonomiktir ve tüm uygulamalar için felaketten korunma korumasının artırılmasına olanak tanır.

Özel bulut felaket kurtarma

Hizmet olarak bulut tabanlı felaket kurtarma

Hem özel bulut hem de felaket kurtarma hizmetini bir hizmet olarak kullanan felaket kurtarma için ikili bir yaklaşım.

VMware, kendi çözümünüzü oluşturmaya veya afet kurtarma hizmetlerine abone olmaya karar verin, VMWare vSphere ortamlarındaki kritik bilgilerinizi korumak için size daha iyi esneklik sağlar.

Felaket Kurtarma Hizmetleri

Kesintileri en aza indirgemek ve işinizin devam etmesini sağlamak için kritik işletme bilgilerinin hızlı ve verimli bir şekilde kurtulmasını sağlayın

Felaketler olur. Felaket kurtarma planı oluşturmak karmaşıktır. Ve muhtemelen, güvenli, uzak bir yere en kritik olan verileri tanımlarken ve gönderirken, yine de göz önünde bulundurulması gereken bir sorundur.

Arge ICT teknoloji agnostik yaklaşımı, iş süreci tarafından belirlenen iyileştirme stratejisine dayalı bir plan ve süreç oluşturmamıza olanak tanır. Afet durumunda güvenebileceğiniz uzmanlık, ulusal ayak izi ve standartlaştırılmış süreçlerle bir ortağa erişmenin tadını çıkarın.

İşin gerektirdiği kabul edilebilir veri kaybı ve kabul edilebilir kesintisi süresi  (RPO/RTO ) SLA’larını karşılayan,durumlarda Arge ICT  kritik işletme bilgilerini kurtarma planını devreye sokar.

Arge ICT hem bulut tabanlı hem de geleneksel offsite medya depolama bileşenlerini kullanan kapsamlı bir felaket kurtarma programı sunmaktadır.

IT Danışmanlığı

IT Danışmanlığı

Expert as a Service (EAAS)

Expert as a Service (EAAS)

Hardware as a Service (HAAS)

Hardware as a Service (HAAS)

Cloud Computing / Platform as a Service

Cloud Computing / Platform as a Service

IT Managed Services

IT Managed Services

IT Outsourcing Services

IT Outsourcing Services

Cloud Migration Services

Cloud Migration Services

Kurumsal Yazılım Çözümleri

Kurumsal Yazılım Çözümleri

DEMO TALEP ET
Bilgi almak ve demoları izlemek üzere ziyaret edilmek için demo talebinde bulunun.
gönderiliyor...
Mesai Saati Demo